WARSZTATY PLASTYCZNE PROWADZONE PRZEZ TATĘ SZYMONKA

Jak co roku tuż przed Wielkanocą dzieciaki w przedszkolu  dbają o świąteczny nastrój. Na korytarzu i w salach pojawiają się kolorowe akcenty wielkanocne : urokliwe zajączki, różnobarwne pisanki, pstrokate kurki i koszyczki ze święconką. W każdej sali na parapetach rozkwitają wiosenne kwiaty, pojawia się zielony owies i rzeżucha. Pachnie wiosną w cały przedszkolu…!

W szczególny sposób powitała Wielkanoc grupa Zuchów. Zaprosiliśmy tatę Szymonka do wspólnego świętowania . Warsztaty plastyczne okazały się ciekawym pomysłem i świetną zabawą .Podczas warsztatów dzieci wykonały sześć wielkich, witrażowych pisanek, które pięknie dekorują nasze okna. Dziękujemy tacie Szymonka za niezapomniane chwile i czas poświęcony dla nas.