MIKOŁAJKI

Zgodnie z tradycją w środę 6 grudnia uroczyście obchodziliśmy w przedszkolu mikołajkowe święto. W  dniu Mikołajek nasze przedszkolaki  zamieniły się w pomocników Mikołaja i przyszły do przedszkola w czerwonych czapeczkach. Już od rana zastanawiały się czy Mikołaj do nich przyjdzie i czy przyniesie prezenty.  O godzinie 9.15 wszyscy spotkaliśmy się w holu głównym. Nauczycielki pięknie i zabawnie opowiedziały dzieciom historię o Świętym Mikołaju i jego pomocnikach. A Mikołaj owszem przyszedł ale był bardzo zmęczony, musiał  odpocząć i się wyspać  . Gdy zregenerował swój organizm, pełen energii i radości  rozdał wszystkim dzieciom prezenty.

Dziękujemy kochany Mikołaju, że nie zapomniałeś o nas! Dziękujemy  za wszystkie wspaniałości i wprowadzenie nas w czas radosnego oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia!