NIECODZIENNY GOŚĆ!!!!!

17 listopada   w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z niecodzienny gościem. Odwiedziła nas Pan Paweł – stomatolog, tata Hani z grupy III. Przedszkolaki serdecznie powitały Pana Pawła, który w bardzo ciekawy sposób przybliżył dzieciom specyfikę swojego zawodu. Omówił akcesoria wykorzystywane przez niego w codziennej pracy oraz zapoznał z zasadami właściwego szczotkowania zębów i dbania o higienę jamy ustnej. Specjalista uwrażliwił również dzieci         na potrzebę spożywania owoców, warzyw i produktów mlecznych,      które są zdrowe dla zębów oraz unikania słodyczy, które powodują próchnicę. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, chętnie dzieliły się swoją wiedzą i doświadczeniem. Bardzo dziękujemy  tacie Hani za poświęcony czas. Była to niezapomniana lekcja dzięki, której przedszkolaki wzbogaciły wiedzę na temat dbania o piękny i zdrowy uśmiech.