Świętujemy 11 listopada :)

Pielęgnując tradycje oraz patriotyzm w tygodniu poprzedzającym Święto Niepodległości dzieci z grupy V brały udział w różnych zajęciach dotyczących naszego kraju. Poznały pieśni patriotyczne i hymn Polski oraz symbole narodowe. Wykonały Flagę Polski wybraną przez siebie techniką. Dzieci poznały także legendę o Smoku Wawelskim. 10 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Z tej okazji wszystkie przedszkolaki ubrane w odświętne stroje uroczyście świętowały ten dzień. Głównym celem uroczystości było kształcenie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji. Uroczystość ta z pewnością zapadnie wszystkim głęboko w pamięci.