„BAJKA O KAPRYŚNEJ KSIĘŻNICZCE”- TEATR CONIECO
16 października odwiedził nas teatrzyk CoNieco z przedstawieniem pt. „Bajka o kapryśnej księżniczce”. Bajka opowiadała o księżniczce Mulince, która była bardzo kapryśna i ciągle się wygłupiała. Doprowadzony do rozpaczy ojciec, król Moteczek postanowił oddać córkę smokowi. Smok Moherek porwał księżniczkę, uwięził w wysokiej wieży. Próbował ją zmienić. Nic jednak nie skutkowało, aż po wizycie kapryśnej … Dowiedz się więcej