NA FARMIE ZWIERZĄT I PRZYGÓD „MILIMALI”
8 czerwca wybraliśmy się autokarem do Farmy „Milimali”. Był to dzień pełen uśmiechu, wspólnej zabawy i niezapomnianych chwil spędzonych blisko natury. Z ogromną radością karmiliśmy zwierzęta, odwiedziliśmy królikarnię, braliśmy udział w quizie o zwierzętach . Nie zabrakło także kreatywnego tworzenia plakatu, przejażdżek konikiem, zabaw na placu zabaw oraz kiełbasek z grilla i słodkiego deseru – … Dowiedz się więcej