KONKURS RECYTATORSKI
14 kwietnia odbyły się eliminacje przedszkolne do konkursu recytatorskiego „Ja lubię ciebie, a ty mnie”. Reprezentantami naszej grupy byli Kalinka i Kubuś. Dzieci zaprezentowały się znakomicie – z ogromnym zaangażowaniem, odwagą i piękną interpretacją wierszy. Na scenie czuły się jak prawdziwi aktorzy, a ich występy zachwyciły publiczność i jury. Konkurencja była bardzo duża, dlatego tym … Dowiedz się więcej