30 maja 2026 roku dwie dziewczynki reprezentowały nasze przedszkole w XXXIII FESTIWALU PIOSENKI DZIECIĘCEJ w Szkole Podstawowej Nr 9 w Łomży. Były to Laura K. i Kinga R. z grupy IV. Dziewczynki zaśpiewały piosenkę „Co powie tata?” z repertuaru Natalii Kukulskiej. Obie wokalistki spisały się znakomicie. Kinga zdobyła I miejsce.
Wielkie brawa i gratulacje !



