Wycieczka do Muzeum Przyrody w Drozdowie

W maju grupa IV wybrała się na wycieczkę do Muzeum Przyrody w Drozdowie. Dzieci z zaciekawieniem słuchały opowieści o dzieciństwie rodu Lutosławskich, zwiedzały ich pokoje, salony, oglądały fotografie członków rodu. Potem zwiedzały część przyrodniczą muzeum. Pani przewodnik pokazała i opowiedziała pięciolatkom o ciekawych okazach grzybów, o pająkach, zapoznała dzieci z różnymi informacjami na temat zwyczajów niektórych zwierząt. Zwieńczeniem wycieczki był spacer po parku.