1 czerwca wspólnie świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Tego dnia na placu przedszkolnym bawiliśmy się z teatrem CoNieco z Białegostoku. Zabawa miała urozmaicony przebieg i ciekawy temat: „W cyrku”. Dzieci oglądały scenki teatralne m. in. „Jaś i Małgosia”, „Tygryski”, które były przeplatane zabawami muzycznymi i tańcami. Ponadto dzieci uczestniczyły w konkursach i innych atrakcjach (iluzje, zagadki). Przedszkolaki bawiły się świetnie! Muzyka była urozmaicona, a prowadzący tańczyli z dziećmi pokazując różne układy.



















