Tradycyjnie pod koniec maja obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dni Rodziny.
W poszczególnych grupach odbyły się spotkania dzieci z rodzicami. Przedszkolaki do tych spotkań przygotowywały się od dawna i z wielkim zaangażowaniem. Z okazji Dnia Mamy i Taty zaprezentowały swoim Kochanym Rodzicom programy artystyczne, podczas których recytowały wierszyki, przedstawiały scenki teatralne, prezentowały swoje taneczne i wokalne talenty, a na koniec wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane laurki i upominki. Za pomocą prostych słów przedszkolaki pragnęły podziękować swoim Kochanym Rodzicom za ich miłość, oddanie, trud i poświęcenie włożone każdego dnia w ich wychowanie. Po artystycznych występach zapraszały rodziców do wspólnych zabaw. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za wspólnie spędzone chwile.






































