XXII Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki w Akademia Łomżyńska

14 maja czterolatki z grupy VII i VIII wybrały się do SOWY – Strefy Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności”. Dzieciaki uczestniczyły w XXII Podlaskim Festiwalu Nauki i Sztuki w Akademii Łomżyńskiej.  Było testowanie refleksu, logiczne wyzwania, eksperymentowanie, konstruowanie i rozmowy o tym, jak działa świat wokół nas. Bo właśnie na tym polega nauka — najlepiej zapamiętujemy to, czego możemy dotknąć, sprawdzić i doświadczyć samodzielnie.  Przedszkolaki zwiedziły  też halę technologiczną, w której czekała na nich niespodzianka: pyszne lody oraz babeczki z kremami. Wycieczka była bardzo udana, a dzieci  bogate we wrażenia i samodzielnie zdobytą wiedzę wróciły do przedszkola. SOWA to wspaniałe miejsce, gdzie można się radośnie bawić, a jednocześnie zainteresować nauką.
W organizacji wycieczki pomogła mama Igora z grupy VIII, której bardzo dziękujemy !!!