W Przedszkolu Publicznym nr 4 w Łomży, które było organizatorem, rozstrzygnięto konkurs plastyczny na eko–reklamę pt. „Polecam, bo eko”. Celem konkursu było rozwijanie u dzieci świadomości ekologicznej, promowanie produktów przyjaznych środowisku, kształtowanie zdrowych nawyków oraz rozwijanie kreatywności i zdolności plastycznych najmłodszych. Na konkurs wpłynęło 21 ciekawych i pomysłowych prac. Z naszego przedszkola prace na konkurs wykonali: Nadia R. z grupy II, Kinga R. i Natan G. z grupy IV oraz Zosia Cz., Marcelina W., Leon L., Liwia Ś., Wiktoria G. i Helenka Rz. z grupy III. Do finału zakwalifikowały się prace Wiktorii, Kingi i Natana. Wśród laureatów konkursu znalazła się Wiktoria G. z grupy III, która zajęła III miejsce, otrzymała dyplom i nagrodę. Finaliści również otrzymali nagrody od organizatora, a pozostali uczestnicy otrzymali upominki w naszym przedszkolu. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom za udział w konkursie i gratulujemy laureatce.

