2 maja na stadionie miejskim odbył się „Bieg z Flagą”, w którym brały udział także dzieci z naszego przedszkola. Obserwowały uroczyste podniesienie flagi przez żołnierzy z 18-ego Łomżyńskiego Pułku Logistycznego. Potem była wspólna rozgrzewka i zawody sportowe. Odbyły się biegi na różnych dystansach. Dwie dziewczynki: Ania z grupy VII i Diana z grupy II godnie reprezentowały nasze przedszkole na krótkim dystansie. W nagrodę dostały piękne medale, a po biegu uczestniczyły w atrakcjach na stadionie. Korzystały z dmuchańców, brały udział w animacjach, malowaniu twarzy. Był popcorn i wata cukrowa. Obchody Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej pokazały, że patriotyzm można wyrażać nie tylko podniośle, ale też aktywnie – poprzez wspólne spędzenie czasu, sport i integrację mieszkańców naszego miasta.



