14 kwietnia odbyły się eliminacje przedszkolne do konkursu recytatorskiego „Ja lubię ciebie, a ty mnie”. Reprezentantami naszej grupy byli Kalinka i Kubuś. Dzieci zaprezentowały się znakomicie – z ogromnym zaangażowaniem, odwagą i piękną interpretacją wierszy. Na scenie czuły się jak prawdziwi aktorzy, a ich występy zachwyciły publiczność i jury. Konkurencja była bardzo duża, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni z naszych reprezentantów. Zarówno Kalinka, jak i Kubuś poradzili sobie wspaniale. Miło nam poinformować, że Kubuś przeszedł do kolejnego etapu konkursu. 28 kwietnia w Przedszkolu nr 15 w Łomży będzie reprezentował nasze przedszkole. Serdecznie gratulujemy Kalince i Kubusiowi pięknych występów. Kubusiowi życzymy powodzenia, dalszych sukcesów oraz trzymamy mocno kciuki za kolejny etap konkursu!





