„PRZYJACIELE ZIPPIEGO” program profilaktyczny -przyjaźń

31 marca kontynuujemy realizację  III części programu profilaktycznego „PRZYJACIELE ZIPPIEGO” -przyjaźń. Celem zajęć było stwarzanie sytuacji dających możliwość odkrywania i ćwiczenia nowych sposobów, co można zrobić, aby poczuć się lepiej, gdy jesteśmy samotni i odrzuceni. Poszukiwanie sposobów jak rozwiązywać konflikty z przyjaciółmi poprzez odgrywanie różnych ról.